سفارش تولید ماسک قابل شستشو

سفارش تولید ماسک:

ماسک‌های قابل شستشوی کیان تن پوش بر خلاف ماسک‌های یک بار مصرف، از الیاف اسپان «بافته شده» تهیه شده که بصورت پارچه درآمده‌اند و همین امر سبب می‌شود که این ماسک‌ها قابل شستشو بوده و علاوه بر اینکه می‌توان با شستشو و ضدعفونی، مجدد از آن‌ها استفاده نمود، تأثیر بسزایی نیز در کاهش تولید زباله‌های آلوده به ویروس و باکتری نیز دارد. جهت سفارش تولید ماسک قابل شستشو می‌توانید از فرم انتهای صفحه استفاده نمایید اما پیش از آن توجه شما را به مطالب مختصری در رابطه با ماسک‌ها جلب می‌نماییم.

 

فرایند تولید و ضد عفونی ماسک‌ها:

این ماسک‌ها با استفاده از پارچه‌های مرغوب اسپان تهیه شده است. اسپان، الیاف پرو پلی پیلن است که در مقایسه با الیاف پنبه، جذب رطوبت بسیار کمتری داشته و فاقد پُرز می‌باشد. همچنین این پارچه‌ها بدون هیچگونه رنگ شیمیایی تهیه شده و طی مراحل تولید، پارچه، چندین بار با آب و صابون غلیظ شسته شده‌اند. کلیه‌ی فرایندهای تولید و بسته بندی در محیطی کاملا بهداشتی انجام گرفته و پس از تولید با محلول آب اکسیژنه شستشو و ضدعفونی گردیده و سپس توسط بخار فشار قوی با دمای ۴۰۰ درجه سانتی گراد استریل گردیده و سپس اتو شده و بسته بندی شده‌اند.

 

قابل تولید و عرضه به ارگان‌ها و سازمان‌های محترم:

با توجه به وضعیت پیش آمده و گسترش سریع ویروس کرونا و نیاز مبرم سازمان‌ها و ارگان‌های سراسر کشور به لوازم بهداشتی و مراقبتی، برآن شدیم تا با قبول سفارش تولید ماسک در تیراژ بالا و با بکارگیری از تمامیت ظرفیت تولید در دو شیفت، سهمی کوچک در ارائه خدمات بهداشتی به هم میهنان عزیزمان داشته باشیم. از تمامی ارگان‌ها و سازمان‌های محترمی که تمایل به ارائه‌ی سفارش تولید این نوع‌ ماسک‌ را دارند تقاضا می‌شود با تکمیل و ارسال فرم زیر، درخواست خود را ثبت نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به بررسی و پاسخگویی اقدام نمایند.

 

سوالات پیش از خرید:

در صورتیکه قبل از ثبت سفارش نیاز به راهنمایی و مشاوره در این رابطه دارید، با شماره تلفن 051336234040 (جناب آقای بروجردی) تماس حاصل فرمایید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .