لباس آنتی باکتریال

لباس آنتی باکتریال، لباسی است که با بهره‌مندی از وجود انواع نانو ذراتی که دارای خاصیت ضد باکتری هستند، تولید می‌شود. لباس آنتی باکتریال دارای ویژگی‌های منحصر به فردی چون موارد زیر می‌باشد:

 • از نفوذ و رشد انواع باکتری‌ها و میکروب‌ها جلوگیری می‌کند.

 • مانع از نفوذ آلودگی‌های خطر آفرین برای پوست می‌شود.

 • از بروز بسیاری از عفونت‌های پوستی پیشگیری می‌کند.

 • از پوست بدن به نحو احسن محافظت می‌نماید.

 • مانع از بروز انواع حساسیت‌های پوستی می‌شود و خود هیچ حساسیتی برای هیچ گونه پوستی ایجاد نمی‌کند.

 • در فاصله‌های به مراتب طولانی‌تری کثیف می‌شود.

 • پوست به مراتب کمتر در معرض خطر انواع بیماری‌ها و عارضه‌هاست.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه خرید لباس زیر آنتی باکتریال مراجعه کنید.

 

برای تولید لباس آنتی باکتریال از فناوری نانو استفاده می‌شود، درواقع تولید لباس‌های آنتی باکتریال فقط یکی از مزایای پیدایش تکنولوژی نانو است که در صنعت نساجی به نحو احسن از آن استفاده شده است. نانو ذره‌ها، دارای انواع گوناگونی هستند که بعضی از آن‌ها ازجمله نانو اکسید روی خاصیت آنتی باکتریالی برخوردار می‌باشند. کارخانه‌های نساجی و پارچه بافی با توجه به شرایط و اهدافی که دارند یکی از انواع نانو ذره‌های ضد میکروبی را برای تولید انواع پارچه‌های مناسب برای لباس آنتی باکتریال، انتخاب می‌کنند.
امروزه لباس آنتی باکتریال طرفداران کثیری را از آن خود کرده است، زیرا که افراد با استفاده از این البسه ضد میکروبی، از مزایای ویژه‌ای برخوردار می‌شوند. به جرأت می‌توان گفت بهترین البسه‌ای که برای استفاده‌های روزانه مناسب هستند، لباس‌های آنتی باکتریال می‌باشند، چرا که کوچک‌ترین خطر و ضرری به پوست بدن نمی‌رسانند.

 

  لباس زیر آنتی باکتریال دارای چه مدل‌هایی است؟

یکی از مواردی که تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی هر شخصی دارد، نوع و جنس لباس زیری است که مورد استفاده‌ی روز مره‌ی خود قرار می‌دهد. مطابق با نوع و کیفیت لباس، همواره اثرات مثبت و منفی بسیار زیادی روی پوست افراد به جای می‌ماند، چرا که لباس در تماس مستقیم و دائمی پوست قرار می‌گیرد. از این رو افراد می‌بایست در مسئله‌ی انتخاب نوع لباس زیر خود به دقت کنکاش کرده و مناسب‌ترین لباس‌ها را برگزینند. اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که با کیفیتِ انواع لباس‌ها در ارتباط تنگاتنگ است، جنس پارچه‌ی آن‌ها می‌باشد، درواقع جنس پارچه را می‌توان اصلی‌ترین پارامتر تعیین کننده‌ی کیفیت لباس مورد نظر نام برد.
حال سؤال اینجاست که در حال حاضر چه لباس‌هایی و با چه جنس پارچه‌ای را می‌توان به عنوان باکیفیت‌ترین و بهترین گزینه‌ی انتخابی معرفی کرد؟ امروزه با بهره‌مندی از نانو تکنولوژی در کارخانجات نساجی و پارچه بافی کیان تن پوش، پارچه‌هایی با عنوان پارچه‌های آنتی باکتریال تولید می‌شود که انواع و اقسام لباس زیرهای نانو آنتی باکتریال با استفاده از این پارچه‌ها دوخته و به بازار عرضه می‌کنند.
لباس آنتی باکتریال در حال حاضر توسط بعضی برندهای گوناگونی تولید می‌شود، اما اولین شرکتی که با دانش آموختگان دانشگاهی ایران پارچه‌های خود را آنتی باکتریال با نانو ذرات اکسید روی کرد برند لباس زیر کیان تن پوش در سال ۱۳۹۶ بود.
این لباس‌ها دارای مدل‌های بسیار فراوانی است. از پارچه‌ی ضد باکتری برای دوخت لباس آنتی باکتریال‌های مختلف و متعددی اعم از موارد زیر استفاده می‌شود:

تولید کننده‌های لباس‌های نوزادی را می‌توان از جمله بیشترین و تخصصی‌ترین تولید کننده‌ی لباس آنتی باکتریال معرفی کرد، چرا که پوست نوزادان به مراتب حساس‌تر بوده و نیاز به مراقبت‌های بیشتری دارند.

از دیگر تولید کننده‌های لباس آنتی باکتریال که رفته رفته بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود، تولید کننده‌های انواع لباس زیرهای مردانه، زنانه و بچگانه است. از آن جا که لباس زیر به عنوان مهم‌ترین و اثر گذار ترین البسه‌ی مورد استفاده‌ی هر شخص است، آنتی باکتریال بودن پارچه‌ی آن مزایای بسیاری را به همراه دارد و دیگر به هیچ وجه خطرات ناشی از لباس زیرهای معمولی را که بعضاً منجر به بروز عارضه‌هایی چون حساسیت، عفونت، خارش، خشکی و … می‌شد را ندارد.

لباس آنتی باکتریال را می‌توان از تولید کننده‌های بسیار زیاد دیگری نظیر تولید کننده‌های انواع لباس‌های زنانه، مردانه، دخترانه، پسرانه، انواع تولیدی‌های جوراب بافی و … پیدا کرد.

با توجه به مواردی که در قسمت بالا عنوان کرده‌ایم می‌توان گفت که لباس آنتی باکتریال لباسی است که برای تمام قشرها و سنین مناسب بوده و در اکثر مدل‌های مورد نیاز تقاضا کنندگان وجود دارد.

  اقداماتی که لازم است تولید کننده‌های لباس آنتی باکتریال در راستای جذب مشتری بیشتر انجام دهند؟؟

لباس آنتی باکتریالدر عصر حاضر تولید کننده‌های لباس‌های آنتی باکتریال رو به افزایش است، زیرا که افراد جامعه با کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی ویژگی‌های انواع لباس‌های آنتی باکتریال به دنبال خرید آن هستند و روز به روز بیشتر می‌شوند. از این رو رقابت بین تولید کننده‌های لباس آنتی باکتریال جدی‌تر شده و هر کدام سعی بر جذب مشتری بیشتری دارند. لازم به ذکر است جذب مشتری همواره در گرو عمل به اقداماتی است که خریداران لباس آنتی باکتریال از تولید کننده‌های معتبر این البسه انتظار دارند.
از جمله تأثیر گذار ترین اقدامات و کارهایی که بهتر است تولید کننده‌های لباس زیر آنتی باکتریال در راستای جلب رضایت خریداران و جذب مشتری بیشتر انجام دهند، عبارت هستند از:

بررسی سطح کیفی انواع تولید کننده‌های پارچه‌های آنتی باکتریال و تهیه‌ی پارچه‌ای باکیفیت و مرغوب از معتبرترین کارخانه‌ی نساجی پارچه‌های آنتی باکتریال.تهیه و آماده سازی بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات دوختی که توسط افراد ماهر در این حوزه، برای دوخت لباس آنتی باکتریال مد نظر تولید کننده، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • تا جای ممکن واسطه‌های سود جوی میان تولید کننده و مصرف کننده‌ی اصلی حذف شود.
 • انجام تبلیغات گسترده در جهت معرفی محصولات تولید شده در فضاهای مختلفی نظیر شبکه‌های تلوزیونی، انواع فضاهای مجازی، وب سایت‌های اینترنتی، پخش تیزر در سطح شهرها و … که بستر بسیار مناسبی برای امر تبلیغات هستند.
 • تعیین قیمت‌هایی که حتی‌المقدور مقرون به صرفه و کاملاً منصفانه باشند.
 • دوخت انواع لباس آنتی باکتریال مطابق با استانداردترین و اصولی‌ترین الگوهای دوخت دنیا.
 • پیروی از متدهای روز دوخت و دوز انواع البسه‌ و تولید مدل‌هایی به روز شده مطابق با سلیقه‌ی متقاضیان خرید.
 • تولید مدل‌های متنوع و همه پسند.
 • تولید در استانداردترین اندازه‌های متنوع.
 • ایجاد و تأسیس نمایندگی‌های متعدد در سطح اکثر شهرهای کشور به جهت در دسترس بودن برای همه‌ی تقاضا کنندگان.
 • ایجاد روش‌های گوناگون برای خرید، اعم از انواع روش‌های حضوری و فروشگاه اینترنتی.

  در خرید لباس آنتی باکتریال توجه به چه مواردی لازم است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه لباس زیر مردانه مراجعه کنید.

به طور کلی مسئله‌ی خرید کردن توجه به موارد بسیاری را می‌طلبد که در مورد خرید انواع لباس آنتی باکتریال نیز کاملاً صدق می‌کند، چرا که در بازار می‌توان نمونه‌هایی از این البسه را یافت که از کیفیت چندان مطلوبی برخوردار نیستند اما بهای به مراتب گرانی دارند. از این رو خریداران زمانی که به دنبال خرید انواع لباس آنتی باکتریال هستند، لازم است به مواردی مثل موردهای پایین توجه داشته و رعایت کنند:

قبل از مراجعه به مراکز فروش انواع لباس‌های آنتی باکتریال لازم است اطلاعات مفید و موثری در راستای ویژگی‌های نشان دهنده‌ی پارامترهای کیفی آن جمع آوری کنید، گفتنی است اینترنت در دسترس ترین و مناسب‌ترین منبع برای این امر می‌باشد.

مراکز و نمایندگی‌های معتبر سطح شهر را شناسایی کرده و به آن‌ها مراجعه کنید، این کار را می‌توانید با کمک از نظر و تجربه‌ی کسانی که قبلاً به خرید پرداخته‌اند استفاده کنید. لازم به ذکر است اگر به انواع وب سایت‌های فروش اینترنتی لباس‌های آنتی باکتریال مراجعه نمایید، می‌توانید نظر خریداران انواع نمایندگی‌های فروش را مورد توجه قرار دهید.

برندهایی که در زمینه‌ی تولید لباس‌های آنتی باکتریال دارای سابقه‌ی درخشان هستند را شناسایی کرده و سعی کنید از برندهای نام آشنا به خرید بپردازید.

دقت داشته باشید که لباس انتخابی‌تان دارای اندازه‌ی استانداردی باشد تا در تن به درستی فیکس شود.

اگر روش غیر حضوری را برای خرید انتخاب کرده‌اید، ابتدا از اعتبار وب سایت فروش مورد نظر اطمینان حاصل کرده، سپس محصول مد نظر خود را انتخاب و با خیالی راحت خرید کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای
‫1/5 ‫(1 نظر)