سبد خرید 0

چرا خرید اینترنتی؟

سرویس خرید و فروش اینترنتی (cash on delivery):

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی وسایل ارتباط جمعی همانند تلفن، فکس، پست الکترونیک و اینترنت، اقبال عمومی برای استفاده از سرویس‌های نوین که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته و مجموعه کیان تن پوش نیز در صدد است تا با فراهم کردن بستری مناسب جهت فروش اینترنتی محصولات خود، رضایت مشتریان همیشگی خود را جلب نماید.

سرویس خرید و فروش اینترنتی کیان تن پوش به مشتریان این امکان را می‌دهد که مایحتاج خود را به آسانی و در کمترین زمان ممکن در این بستر خریداری نمایند.

 

مزایای و ویژگی‌های فروشگاه و خرید اینترنتی:

۱- فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه‌روز آماده سرویس‌دهی به مشتریان است.

۲- فروشگاه اینترنتی محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می‌توانند از هر کجا که می‌تواند خرید اینترنتی خود را انجام دهند.

۳- خریدار می‌تواند ساعت‌ها در فروشگاه مشغول بررسی اجناس مورد نیاز خود باشد.

۴- فروشگاه اینترنتی هیچ محدویتی برای تعداد مشتریان ندارد.

۵- فروشگاه اینترنتی حق انتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

۶- تحویل کالای خریداری شده درب منزل و بیمه بودن کالا از جمله مزایای خرید اینترنتی می‌باشد.

۷- امکان مطالعه و بررسی تخصصی محصولات همواره در دسترس بوده و مشتری می‌تواند با آگاهی جامعی نسبت به خرید خود اقدام نماید.

 

افزایش چشمگیر قدرت خریدار:

امروزه تنها با یک کلیک، خریداران می‌توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقایسه کرده و پاسخ‌های خود را در کسری از ثانیه دریافت کنند. دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه و پارک، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نیست.

حتی در مواردی می‌توانند قیمت‌های درخواستی خود را تعیین کنند (مثلادر مورد هتل و بلیت هواپیما) تا عرضه کنندگانی که می‌توانند شرایط خریدار را فراهم کنند با او تماس بگیرند، به عبارتی به یک مناقصه دست بزنند. خریداران می‌توانند با معرفی فروشگاه اینترنتی به دیگران و افزودن حجم خریدشان، از تخفیف بیش تری بهره‌مند شود.

 

دسترسی به انواع بیش تری از کالاها و خدمات:

امروزه خریداران می‌توانند تقریبا هر آنچه را که می‌خواهند از طریق اینترنت سفارش دهند (در کشور خودمان هم مسیر توسعه تجارت و کسب و کار اینترنتی به این هدف تمایل دارد) مانند اثاثیه منزل، ماشین های شست وشو، مشاوره مدیریتی و حقوقی و دارویی.

به عنوان مثال آمازون دات کام (amazon.com) که خود را بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب با بیش از سه میلیون جلد کتاب معرفی می کند، شرایطی بوجود آورده که هیچ فروشگاه کتاب فیزیکی نمی‌تواند از پس آن برآید. به علاوه، خریداران قادرند این کالاها را از سرتاسر جهان سفارش دهند که این امر برای مردم کشورهایی که با قیمت‌های بالا سر و کار دارند، موقعیتی ویژه به حساب می‌آید. به این معنا که خریداران در کشورهای با هزینه و قیمت بالا می‌توانند با سفارش کالاها و خدمات مورد نیاز به کشورهای ارزان تر از میزان هزینه‌های خود بکاهند.

 

سهولت بیشتر در سفارش دادن، روابط متقابل و تحویل گرفتن سفارش:

مشتریان امروزی می‌توانند از خانه، دفتر کار و حتی از طریق تلفن همراه، به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی هفت روز هفته سفارشات خود را ارائه بدهند و در ضمن این محصولات در کمترین زمان به دست آن‌ها می‌رسد.

برگشت به بالا