چرا خرید اینترنتی؟

سرویس خرید و فروش اینترنتی (cash on delivery):

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی وسایل ارتباط جمعی همانند تلفن، فکس، پست الکترونیک و اینترنت، اقبال عمومی برای استفاده از سرویس‌های نوین که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته و مجموعه کیان تن پوش نیز در صدد است تا با فراهم کردن بستری مناسب جهت فروش اینترنتی محصولات خود، رضایت مشتریان همیشگی خود را جلب نماید.

سرويس خريد و فروش اينترنتي کیان تن پوش به مشتریان این امكان را مي‌دهد كه مایحتاج خود را به آسانی و در کمترین زمان ممکن در این بستر خریداری نمایند.

 

مزایای و ویژگی‌های فروشگاه و خرید اینترنتی:

1- فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه‌روز آماده سرویس‌دهی به مشتریان است.

2- فروشگاه اینترنتی محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می‌توانند از هر کجا که می‌تواند خرید اینترنتی خود را انجام دهند.

3- خریدار می‌تواند ساعت‌ها در فروشگاه مشغول بررسی اجناس مورد نیاز خود باشد.

4- فروشگاه اینترنتی هیچ محدویتی برای تعداد مشتریان ندارد.

5- فروشگاه اینترنتی حق انتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

6- تحویل کالای خریداری شده درب منزل و بیمه بودن کالا از جمله مزایای خرید اینترنتی می‌باشد.

7- امکان مطالعه و بررسی تخصصی محصولات همواره در دسترس بوده و مشتری می‌تواند با آگاهی جامعی نسبت به خرید خود اقدام نماید.

 

افزايش چشمگير قدرت خريدار:

امروزه تنها با يك كليك، خريداران مي‌توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقايسه كرده و پاسخ‌هاي خود را در كسري از ثانيه دريافت كنند. ديگر نيازي به رانندگي تا فروشگاه و پارك، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نيست.

حتي در مواردي مي‌توانند قيمت‌هاي درخواستي خود را تعيين كنند (مثلادر مورد هتل و بليت هواپيما) تا عرضه كنندگاني كه مي‌توانند شرايط خريدار را فراهم كنند با او تماس بگيرند، به عبارتي به يك مناقصه دست بزنند. خريداران مي‌توانند با معرفی فروشگاه اینترنتی به ديگران و افزودن حجم خريدشان، از تخفيف بيش تري بهره‌مند شود.

 

دسترسي به انواع بيش تري از كالاها و خدمات:

امروزه خريداران مي‌توانند تقريبا هر آنچه را كه مي‌خواهند از طريق اينترنت سفارش دهند (در كشور خودمان هم مسير توسعه تجارت و كسب و كار اينترنتي به اين هدف تمايل دارد) مانند اثاثيه منزل، ماشين هاي شست وشو، مشاوره مديريتي و حقوقي و دارويي.

به عنوان مثال آمازون دات كام (amazon.com) که خود را بزرگ‌ترين فروشگاه كتاب با بيش از سه ميليون جلد كتاب معرفي مي كند، شرايطي بوجود آورده كه هيچ فروشگاه كتاب فيزيكي نمي‌تواند از پس آن برآيد. به علاوه، خريداران قادرند اين كالاها را از سرتاسر جهان سفارش دهند كه اين امر براي مردم كشورهايي كه با قيمت‌هاي بالا سر و كار دارند، موقعيتي ويژه به حساب مي‌آيد. به اين معنا كه خريداران در كشورهاي با هزينه و قيمت بالا مي‌توانند با سفارش كالاها و خدمات مورد نياز به كشورهاي ارزان تر از ميزان هزينه‌هاي خود بكاهند.

 

سهولت بيشتر در سفارش دادن، روابط متقابل و تحويل گرفتن سفارش:

مشتريان امروزي مي‌توانند از خانه، دفتر كار و حتي از طريق تلفن همراه، به صورت 24 ساعته و در تمامي هفت روز هفته سفارشات خود را ارائه بدهند و در ضمن اين محصولات در كمترين زمان به دست آن‌ها مي‌رسد.